راندمانو

مشاوره رایگان

درخواست مشاوره رایگان

لطفاً اطلاعات تماس خود را وارد نمایید.

نام و نام خانوادگی (ضروری)
شماره موبایل (ضروری)
ایمیل
وبسایت
موضوع مشاوره (ضروری)

آژانس پروداکت مارکتینگ راندمانو

شنبه تا پنجشنبه ساعت ۹ - ۱۸ پاسخگوی شما هستیم.

ارتباط از طریق ایمیل:

info@randemano.com

طراحی سایت مبلمان

طراحی سایت مبلمان
با قیمت مناسب و راندمان بالا !

یکی از خدمات تخصصی آژانس پروداکت مارکتینگ راندمانو، طراحی سایت مبلمان و طراحی سایت فروشگاه اینترنتی مبلمان می‌باشد. ما نیاز فعالین حوزه مبلمان و دکوراسیون داخلی را می‌شناسیم و می‌توانیم با قیمت مناسب و راندمان بالا، طراحی سایت مبلمان شما را انجام دهیم.

طراحی سایت مبلمان

مزایای طراحی سایت مبلمان توســط راندمانــو

مزایای طراحی سایت مبلمان
توســط تیــم راندمانــو

ما در تیم طراحی سایت مبلمان راندمانو با تکیه بر تجربه چندین ساله، نیازهای مشتریان را به خوبی می‌شناسیم و با بررسی امکانات موجود و بهره‌گیری از تمامی ابزارهای موجود بهترین راهکارها و خدمات را ارائه می‌کنیم. اعتماد شما، سرمایه ما است و در همین راستا تمامی توان تیم خود را به کار می‌بریم.

مزیت رقابتی طراحی سایت مبلمان
تسلط به بازار مبلمان

تیم ما از سابقه همکاری چندین ساله با فعالین و کسب و کارهای این حوزه مبلمان و صنایع چوبی بهره می‌برد.

ما از قالب‌های آماده استفاده نمی‌کنیم و وبسایت شما توسط تیم متخصص ما به صورت اختصاصی طراحی می‌شود.

بستن توضیحات
طراحی اختصاصی وبسایت مبلمان
طراحی قالب اختصاصی

طراحان ما با بهره‌گیری از اصول UI/UX وبسایتی منحصر به فرد و جذاب برای شما خلق خواهند کرد و از قالب آماده استفاده نمی‌کنیم.

ما از قالب‌های آماده استفاده نمی‌کنیم و وبسایت شما توسط تیم متخصص ما به صورت اختصاصی طراحی می‌شود.

بستن توضیحات
عقد قرارداد رسمی طراحی سایت مبل
عقد قرارداد رسمی

تعهدات و انتظاراتتان در قرادادی رسمی (در ۲ نسخه) به صورت کاملاً شفاف و قانونی مشخص و به امضای طرفین می‌رسد.

تعهدات و انتظاراتتان در قرادادی رسمی (در ۲ نسخه) به صورت کاملاً شفاف و قانونی مشخص و به امضای طرفین می‌رسد.

بستن توضیحات
تحویل در کوتاه ترین زمان طراحی سایت مبل
تحویل به موقع در کوتاه‌ترین زمان

ما متناسب با نیازهای شما زمان تحویل وبسایت را تخمین می‌زنیم و طبق قرارداد و در زمان مشخص آن را تحویل می‌دهیم

از زمان اولین تماستان با راندمانو متخصصین ما به شما در نحوه افزایش راندمان کسب و کارتان مشاوره می‌دهند و همراهتان هستند.

بستن توضیحات
طراحی سایت مبل با تضمین بازگشت وجه
تسویه نهایی پس از رضایت شما

۵۰% از مبلغ قرارداد پس از تحویل نهایی و تایید شما دریافت خواهد شد. ما تحویل در زمان مشخص شده را تضمین می‌کنیم.

۵۰% از مبلغ قرارداد پس از تحویل نهایی و تایید مشتری دریافت خواهد شد. ما تحویل در زمان مشخص شده را تضمین می‌کنیم.

بستن توضیحات
آموزش پنل مدیریت سایت مبلمان
آموزش مدیریت سایت

بدون داشتن دانش و تخصص قبلی، ما نحوه کار کردن با پنل مدیریت سایت را به صورت رایگان به شما آموزش می‌دهیم.

بدون داشتن دانش و تخصص قبلی، ما نحوه کار کردن با پنل مدیریت سایت را به صورت رایگان به شما آموزش می‌دهیم.

بستن توضیحات

با ۳ حرکت؛ طراحی سایت مبلمان شما انجام میشه!

مراحل طراحی سایت مبلمان در راندمانو چگونه است؟!

طراحی سایت مبلمان راندمانو در سه مرحله نیازسنجی، طراحی و همراهی انجام می‌شود و در هر کدام از این مراحل، متخصصین راندمانو کنار شما هستن.

نیازسنجی

برگزاری جلسه‌ حضوری و یا آنلاین جهت تهیه لیست نیازمندی‌ها و انتظارات شما و همینطور شناخت بیشتر با کسب و کارتان

طراحی

طراحی اختصاصی UI/UX وبسایت مبلمان  شما به صورت ریسپانسیو (نسخه موبایل و دسکتاپ) و اعمال نظرات شما

همراهی

تحویل سایت مبلمان، آموزش نحوه کار با پنل مدیریت و معرفی پشتیبان اختصاصی جهت حفظ و نگهداری وبسایتتان

تا ۲۵% تخفیف؛ بر روی تمامی پلن‌ها

قیمت پلن‌های طراحی سایت مبلمان راندمانو چقدر است؟

تا ۲۵% تخفیــف
بر روی تمــامی پلــــن‌ها

تیم راندمانو با داشتن سال‌ها تجربه همکاری در صنعت مبلمان و صنایع چوبی، به درک متقابلی از نیازهای این صنعت و مشتریان آن‌ رسیده و در طراحی سایت مبلمان راهکارهایی مناسب به شما ارائه می‌نماید. خدمات ما در پنل‌های زیر شرح داده شده است.

پلن کاتالوگی

download

پلن فروشگاهی

پلن فروشگاهی پلاس

آیکن آتش بازی
زمان باقیمانده تا اتمام تخفیف
زمان باقیمانده تا اتمام تخفیف
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
مدت زمان تخفیف به پایان رسیده است. منتظر تخفیفات بعدی ما باشین.

نمونه کارهای طراحی سایت راندمانــو

برای مشاهده جزئیات پروژه‌های طراحی سایت مبلمان نمونه‌های زیر را ورق بزنید.

در اینجا ۲ نمونه از کارهای طراحی سایت مبلمان راندمانو را خواهید دید. تیم ما در تمامی مراحی از نیازسنجی تا اجرا همراه شما است تا وبسایت مبلمان دلخواه شما را طراحی و اجرا نماید. همه نمونه کارهای ما را می‌توانید در بخش نمونه کارهای راندمانو مشاهده نمایید.

سوالاتی که مشتریان از ما می‌پرسن؟

در این قسمت ما به برخی از سوالات شما درباره طراحی سایت مبلمان پاسخ داده‌ایم.

نحوه پرداخت هزینه طراحی سایت مبلمان به چه صورت است؟

بر اساس قراردادی بین راندمانو و شما منعقد می‌گردد ابتدا ۵۰ درصد از هزینه طراحی سایت مبلمان پرداخت می‌شود و پس از تحویل سایت و در صورت رضایت شما، ۵۰ درصد دیگر مبلغ از جانب شما پرداخت خواهد شد.

طراحی سایت مبلمان چقدر زمان می‌برد؟

با توجه به نوع وبسایت و خدمات درخواستی و عواملی دیگر، مدت زمان انجام پروژه می‌تواند متغیر باشد و این زمان در قرارداد ذکر خواهد شد. ولی به طور استاندارد، این مدت برای طراحی وبسایت شرکنی ۴۵ روز کاری، وبسایت فروشگاهی ۶۰ روز کاری و طراحی سایت اختصاصی با توجه به حجم پروژه اعلام می‌گردد.

آیا می‌توانم از هاست و دامنه خودم استفاده کنم؟

بله. شما می‌توانید از هاست یا دامنه خود و یا آنچه ما پیشنهاد می‌دهیم استفاده کنید.

دسترسی‌های پنل ادمین سایت مبلمان به چه صورت است؟

در تمامی پلن‌های طراحی سایت توسط راندمانو به طور کامل به پنل مدیریتی دسترسی دارید و می‌توانید دسترسی‌های مختلفی را برای افراد تعریف کنید.

نحوه آموزش و پشتیبانی وبسایت مبلمان آماده شده به چه صورت است؟

شش ساعت آموزش به صورت حضوری و یا آنلاین به همراه پشتیبانی یکساله رایگان برای تمامی پکیج‌ها در نظر گرفته شده است.

پس از طراحی سایت مبلمان، راندمانو چه خدماتی را پیشنهاد می‌دهد؟

پس از تحویل نهایی وبسایت مبلمان شما، تیم راندمانو در کنار شما خواهد بود تا از وبسایت خود بالاترین بهره‌وری را در جهت اهداف خود داشته باشید. در همین راستا، ما خدمات دیگری همچون تولید محتوا، سئو و بهینه سازی، مشاوره فروش و بازاریابی، مشاوره برندینگ، مشاوره در راه‌اندازی و اجرای کمپین، تبلیغات آنلاین و آنالیز و تحلیل وبسایت به شما پیشنهاد می‌دهیم.

چرا طراحی سایت مبلمان؟ چاره‌ی دیگری نیست!

ما در آژانس راندمانو بر بازار مبلمان کشور تسلط کافی را داریم و بر این اساس است که طراحی سایت مبلمان را به مخاطبان خود توصیه می‌کنیم.

بر اساس آمارها بازار مبلمان ایران نوزدهمین فعال بازار مبلمان در جهان است. طبق آخرین گزارش اتحادیه صنوف مبلمان و درودگران کشور، بیش از ۸۰،۰۰۰ واحد صنعتی، صنفی و خدماتی در صنعت مبلمان کشور فعالیت دارند و مجموع گردش مالی آن چیزی در حدود ۱۰۰ هزار میلیارد تومان برآورد می‌شود. درک این آمار زمانی جالب‌تر می‌شود که متوجه می‌شویم گردش مالی بدست آمده تنها نیمی از ظرفیت واقعی این بازار پر مخاطب است.

اما چرا این بازار در سال‌های اخیر رشد کمتری داشته است و نمی‌تواند از ظرفیت واقعی خود بهره ببرد؟  آیا طراحی سایت مبلمان به رشد بیشتر این بازار کمک می‌کند؟

طراحی سایت برای فروشگاه مبل

اگر در این صنف فعال باشید حتماً به اولین نکته ای که اشاره خواهید کرد، افزایش قیمت مواد اولیه خواهد بود. در سال‌های اخیر با افت ارزش ریال و عدم کنترل واحدهای ناظر، قیمت بالای مواد اولیه باعث شده است تولید کنندگان از خرید عمده مواد اولیه فاصله بگیرند و ظرفیت‌های تولید خود را کاهش دهند. وقتی نتوانید هزینه‌های تولید را کاهش دهید، حتماً قیمت نهایی محصولات به نسبت قبل و با در نظر گرفتن حاشیه سود، بالاتر خواهد بود.

مورد دیگری که باعث توقف یا کاهش رشد این صنعت در سال‌های اخیر شده است، واقعیتی است که شما به عنوان تولیدکننده و فروشنده آن را لمس کرده‌اید اما مسئولین مربوطه آن را کتمان می‌کنند. کاهش قدرت خرید مردم و شرایط بغرنج اقتصادی دلیل دیگری است که نتوانیم شاهد بازاری پر فروغ به مانند دهه قبل باشیم. اما آیا امیدی به بقا در این بازار هست؟ اصلا چاره چیست؟

قطعا بله، در ادامه این مطلب پاسخ شفاف‌تری به این سوالات خواهیم داد.

شیوع کرونا برای بازار مبلمان کشور، فرصت بود یا تهدید؟!

با شیوع و همه گیری بیماری کرونا لطمه جدی به تمامی بازارها وارد شد که صنعت مبلمان نیز از این قاعده مستثنی نبود. به عنوان مثال تمامی بازارهای خرید حضوری مبلمان فعال تهران از جاجرود گرفته تا یافت‌آباد، دلاوران و چهاردانگه همه تحت تاثیر این رکود قرار گرفتند. اما در این شرایط، بازار با پدیده ای به نام تغییر رفتار مصرف کننده مواجه شد. مشتریان این صنعت ترجیح دادند نیاز خود را از طریق سفارش و خرید آنلاین تامین کنند.

در واقع شیوع بیماری کرونا و تغییر رفتار مصرف کننده کمک کرد که کانال سفارش و خرید آنلاین برای ارتباط و فروش محصولات حوزه مبلمان تقویت شود.

پیج اینستاگرام یا طراحی سایت مبلمان؟

پر واضح است که محبوب‌ترین شبکه اجتماعی در میان ایرانیان حتی بعد از فیلترینگ، اینستاگرام است. اینستاگرام با وجود تمامی محدودیت‌ها برای بسیاری از کسب و کارهای بزرگ و کوچک همچنان هم به عنوان ناجی شناخته می‌شود. فعالیت حرفه‌ای در این شبکه با اصول بازاریابی شبکه‌های اجتماعی می‌تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی فروش بیشتر محصولات، وفاداری مشتریان و موارد اینچنینی بگذارد.

ما در آژانس پروداکت مارکتینگ راندمانو به دلیل تخصص در حوزه بازاریابی محصول، قویا حضور در شبکه اجتماعی اینستاگرام را توصیه می‌کنیم، اما آیا فقط داشتن پیج اینستاگرام کافی است؟ بگذارید پاسخ این سوال را اینگونه دهیم؛

هزینه طراحی وبسایت فروشگاه مبلمان
هزینه طراحی وبسایت فروشگاه مبلمان

در نظر داشته باشید که با وجود فعالیت در فضای اینستاگرام، این شبکه اجتماعی مالک صفحه و پروفایل شما در این رسانه می‌باشد و شما مالکیت تمامی بر روی آن ندارید. با صرف زمان و مبالغ هنگفت برای تبلیغات و جذب مخاطب در این شبکه اجتماعی، در واقع به جای افزایش سرمایه خودتان که همان مشتریان بالقوه شما می‌باشند، سرمایه مالکین این شبکه‌ها را افزایش می‌دهید و آن‌ها هر زمان که بخواهند می‌توانند دسترسی به اکانتتان را از شما بگیرند.

از طرف دیگر نمی‌توان احتمال فیلترینگ آن را هم به دلیل سیاست‌های موجود در کشور نادیده گرفت و این خطری پیش روی کسب و کارتان است زیرا که با این اتفاق تمام اطلاعات مشتریان بالقوه و بالفعل خود را از دست خواهید داد و به راهکار جانبی برای حفظ اطلاعات دارایی ارزشمند خود فکر نکرده بودید.

در کنار حضور در اینستاگرلم، داشتن وبسایت برای هر کسب و کاری که به دنبال اهداف بزرگی همچون برندینگ، بازاریابی و فروش بیشتر است، ضروری است. حال با توجه به فرصت موجود برای فعالین صنعت مبلمان داشتن وبسایت ضروری‌تر هم می‌شود. شاید بپرسید چرا طراحی سایت مبلمان برای فعالین این صنعت ضرروری‌تر است؟

پاسخ روشن است: فقط ۱۸% فعالین در صنعت مبلمان و صنایع چوبی وبسایت دارند!

طبق بررسی‌ها و تحقیقاتی که ما در آژانس راندمانو در قالب تحقیقات بازار انجام داده‌ایم، از ۸۰ هزار واحد صنفی و خدماتی مبلمان تنها ۱۸ درصد آن‌‌ها فعالیت خود را در بستر وب گسترش داده اند. جالب است بدانید که فقط ۵ درصد از این تعداد وبسایت، فعال و با ویژگی هایی همچون سرعت بالا، کاربر پسند بودن و به صورت کلی دارای کارایی هستند.

این آمار نشان می‌دهد ۹۵ درصد این بازار آنلاین دست نخورده است و هنوز حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. فرصتی عالی برای فعالین صنعت مبلمان که نباید به سادگی از آن عبور کنند.

در واقع علاوه بر فرصت‌های زیاد تبلیغاتی و بازاریابی در فضای وب، می‌توانید از بستر اینستاگرام برای هدایت مخاطبانتان به وبسایت نیز استفاده کنید. با این روش زمان و هزینه خود را صرف بهبود خانه خود کرده‌اید نه صاحب خانه‌ای که می‌تواند هر لحظه شما را از خانه‌اش بیرون کند.

طراحی سایت مبلمان چه مزایایی بارزی برای شما دارد؟

داشتن وبسایت برای تمامی کسب و کارها مزایایی دارد که صنعت مبلمان و صنایع چوبی نیز از بهره‌گیری ار این مزایا مستثنی نیستند. در ادامه برخی از موارد وبسایت مبلمان را به صورت فهرست وار بیان می‌کنیم.

 • محدود نبودن به زمان و مکان
 • ارتباط موثر با مشتریان
 • کسب اعتبار
 • افزایش مشتریان
 • بستر مناسب برای تبلیغات اثربخش
 • بازاریابی گسترده
 • همگام شدن با رقبا
 • ایجاد هویتی ثابت و پایدار
 • فروش بیشتر
 • صادرات محصولات

البته داشتن وبسایت می‌تواند مزایای دیگری نیز داشته باشد که فقط با کار کردن و فعالیت در آن متوجه آن‌ها خواهید شد. اما به عنوان مثال، برای صنعت مبلمان مقوله صادرات می‌تواند یکی از بارزترین مزایای طراحی سایت مبلمان باشد.

در سال‌های گذشته ارزش صادراتی محصولات این صنعت سالانه تا ۵۰ میلیون دلار برآورد می‌شد و عراق، افغانستان و عمان بزرگ‌ترین واردکنندگان مبلمان ایرانی بوده‌‌اند.

اگر شما در سه سال اخیر در این صنعت فعال بوده باشید، یا از کشور عراق مشتری داشته‌اید و یا از دوستان و هم صنفی‌های خود شنیده‌اید که از این کشور همسایه مشتری داشته اند. طبیعتا با افزایش قدرت خرید مردم کشورهای همسایه و شرایط مطلوب‌تر زندگی نسبت به دهه قبل و همچنین کاهش ارزش پول ملی، واردات مبلمان برای این همسایه مقرون بصرفه‌تر خواهد بود.

حالا بیایید خودمان را جای مدیر یک فروشگاه مبلمان در عراق بگذاریم که هدفش توسعه دادن فروش خود و ایجاد حاشیه سود بیشتر است. اولین کاری که خواهیم کرد با زبان خودمان یعنی زبان عربی سرچ می‌کنیم: ” أفضل شرکات الأثاث فی إیران” (بهترین شرکت‌های مبلمان در ایران).

اگر شما یک وبسایت دو زبانه داشته باشید که در آن یک مقاله به زبان عربی با کلمه کلیدی أفضل شرکات الأثاث فی إیران منتشر کرده باشید، حتما در نتایج جستجو موتورهای جستجو در معرض دید مدیر فروشگاه در عراق خواهید بود.

می‌بینید که می‌توانید فرصت بیشتر دیده شدن در بازارهای جهانی را با داشتن وبسایت از آن خود کنید.

طراحی سایت مبلمان چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

طراحی سایت مبلمان یکی از اولین و اصولی‌ترین روش‌ها برای خلق یک کانال معرفی و فروش محصولات برای واحد‌های تولیدی است. ضمناً داشتن یک وبسایت مبلمان می‌تواند به برندینگ یک تولیدی یا فروشگاه مبلمان کمک بسزایی کند. ساختن یک هویت آنلاین در شرایطی که رفتار مصرف کننده به سمت تحقیق بیشتر در مورد برند انتخابی خود رفته است می‌تواند کلیه فعالیت‌های فروش و بازاریابی مجموعه را تحت تاثیر خود قرار دهد. بر این اساس وبسایتی که ویژگی‌های بصری و فنی استانداردی داشته باشد می‌تواند به همه نحو به رشد کسب و کار شما کمک کند.

در ادامه این مطلب ما به صورت کامل ویژگی‌های یک سایت مربوط به حوزه مبلمان و صنایع چوبی را شرح داده‌ایم. اگر قصد طراحی سایت مبلمان را دارید، این مطلب برای شما است.

در اولین قدم، سایت مبلمان می‌بایست نامی خاص و مختصر داشته باشد که مشتری به راحتی آن‌ را به خاطر بسپارد. مشخصا این نام برگرفته از نام خود برند می‌باشد که باید به املا آن دقت شود تا به صورت یکتا انتخاب شود و برای مشتریان قابل درک باشد.

از طرف دیگر پسوندهای پیشنهادی و مناسب برای طراحی وبسایت مبلمان .com، .shop و .ir می‌باشند. پیشنهاد می‌شود که پسوندهای .com و .ir حتما خریداری شوند و بر روی یک دامنه اصلی پارک شوند تا در آینده رقبا و یا شرکت‌هایی اقدام به خرید پسوند دیگر دامنه نکنند که بخواهند آن را با مبالغ هنگفتی به شما به فروش برسانند.

ضمنا در زمان خرید هاست باید به میزان فضای مورد نیاز بر اساس حجم سایت مبلمان و محتوای آن، سرعت، میزان رم، CPU، آپ تایم شرکت هاستینگ، پشتیبانی آن، و دیگر سخت افزارهای مورد نیاز توجه داشت تا بهترین منابع متناسب با وبسایت تهیه شود.

همانطور که مشاهده می‌کنید انتخاب دامنه و هاست تا حدودی امری تخصصی محسوب می‌شود، و حتما در این انتخاب نیاز به مشاوره با فعالین طراحی سایت خواهید داشت. نگران نباشید ما در انتخاب و خرید دامنه و هاست مناسب کسب و کار شما، همکاران ما در راندمانو همراهتان هستند.

با توجه به مشتریان نهایی خرید مبلمان، اکثر کاربران از طریق موبایل به جستجوی مبلمان دلخواهشان چه در شبکه‌های اجتماعی همچون اینستاگرام، پینترست و … و چه در فضای وب می‌پردازند. این رفتار خریداران توجه به طراحی نسخه موبایل سایت مبلمان را از اهمیت ویژه‌ای قرار می‌دهد. طراح سایت مبلمان باید در زمان طراحی به صورت mobile-first عمل کند و طراحی خود را ابتدا برای نسخه موبایل و پس از آن برای دستگاه‌های دیگر از جمله دسکتاپ انجام دهد. همچنین نسخه ریسپانسیو (واکنش‌گرای) سایت مبلمان شما را طراحی کند.

از لحظه ورود مشتری به وبسایت تا انتخاب محصول مورد نظر و ثبت سفارش، تسویه حساب و حتی پس از آن، پیگیری سفارش، ارسال سفارش، خدمات پس از فروش و … می‌بایست به بهترین نحو طراحی شوند تا کاربر بهترین تجربه را از خرید خود داشته باشد. نمود این پروسه، بر روی طراحی رابط کاربری (Ui) وبسایت تاثیر خواهد گذاشت و با بهره‌گیری از المان‌های گرافیکی مناسب به تصویر کشیده می‌شود.

در ادامه به ویژگی‌ها و فیچرهایی که میتوانند کاربردی باشند، اشاره می‌کنیم:

 • استفاده از فونت مناسب و رنگ سازمانی برند
 • طراحی دکمه‌های فراخوان عمل (CTA) برای هدایت کاربر به خرید
 • طراحی بنرهای تبلیغاتی هدفمند
 • کپی رایتینگ خلاقانه و جذاب مناسب با زبان برند
 • مشاوره فروش و ارتباط با کارشناسان از طریق چت آنلاین، واتس‌اپ و تلگرام
 • ارائه انواع روش‌های پرداخت (آنلاین، کارت به کارت، پرداخت در محل، ثبت سفارش با پیش پرداخت، خرید اقساطی با چک)
 • تعریف انواع روش‌های ارسال (ارسال با پیک، پست و یا تحویل در محل فروشگاه)
 • تعریف انواع کدهای تخفیف زمان‌دار، بر اساس دسته‌بندی، محصول خاص یا بدون محدودیت
 • تعریف محصولات گروهی و فروش محصولات به صورت ست
 • نمایش تصویر محصولات در کنار هم و امکان انتخاب جداگانه هر محصول و هدایت کاربر به صفحه محصول مورد نظر جهت خرید (هات اسپات)
 • پروفایل کاربری با امکانات کامل شامل ورود با شماره موبایل و اعتبارسنجی با ارسال کد یکبار مصرف، لیست سفارشات، پیگیری وضعیت سفارش، نمایش فاکتور، لیست علاقمندی‌ها، لیست خریدهای بعدی، نمایش اطلاع‌رسانی‌ها، امکان مقایسه محصولات
 • راه‌اندازی سیستم‌های وفاداری مشتری
 • اتصال به پنل SMS جهت ارسال اطلاع‌رسانی‌ها و پیگیری سفارشات
 • فرم ثبت‌نام در خبرنامه و اتصال به پنل ایمیل جهت ارسال فاکتور و اطلاع از پروموشن‌ها و تخفیفات

نمایش کاروسلی و یا لیستی محصولات بر اساس دسته‌بندی‌ها، برچسب‌ها (تگ‌ها)، محصولات تخفیف‌دار، پروموشن‌ها، جدیدترین‌ها، پر فروش‌ترین‌ها، پر بازدیدها و … برای جذب مشتری به خرید در صفحه اصلی در نظر گرفته می‌شود.

برای اینکه کاربران بتوانند به راحتی محصول دلخواهشان را انتخاب کنند، باید بتوانند به صورت مستقیم به آرشیو محصول مورد نظرشان هدایت شوند. به همین منظور تمامی محصولات بر اساس دسته‌بندی و تگ‌ مشخص می‌شوند و برای هر دسته و یا تگ می‌توان طراحی جداگانه و اختصاصی در نظر گرفت. قابل ذکر است که در آرشیو محصولات امکاناتی شامل فیلترهای پیشرفته بر اساس دسته‌بندی محصولات، برچسب محصولات، قیمت، رنگبندی، جنس پارچه و دیگر ویژگی‌های مصحولات در نظر گرفته می‌شود. علاوه بر آن، امکان جستجوی پیشرفته محصولات نیز در طراحی اعمال می‌شود.

در صفحه تکی محصولات، با توجه به ابعاد تصاویر و مشخصات آن‌ها، امکاناتی شامل گالری تصاویر، جدول مشخصات، قیمت، ویژگی‌های پیشرفته، گالری ویدئوها، نمایش سه بعدی محصولات، نمایش فیلتر AR (برای نمایش محصول در فضای واقعی)، نمایش انواع پارچه‌ها، تغییر تصویر محصولات با انتخاب پارچه و رنگ، نمایش موجودی محصولات در انبار، تعریف محصول متغیر بر اساس انتخاب ویژگی‌ها، نمایش آخرین محصولات مشاهده شده، نمایش محصولات مشابه و … در نظر گرفته می‌شود.

شمار زیادی از فروشگاه‌های مبلمان قبل از اقدام به طراحی سایت مبلمان درحال فعالیت هستند و لیست محصولاتشان موجود است. در زمان راه‌اندازی وبسایت برای صرفه‌جویی در وقت و هزینه اقدام به آپلود دسته جمعی مشخصات از فایل اکسل و تصاویر محصولات می‌کنیم. همچنین پس از آپلود تمامی محصولات، می‌توان از قابلیت ویرایش گروهی استفاده کرد.

معرفی خدماتی همچون تعمیرات مبلمان، صادرات مبلمان، تولید سفارشی محصولات، تولید با کیفیت و خدماتی دیگر که بیان کننده ویژگی‌های متمایز کننده کسب و کار شما نسبت به رقبایتان می‌باشد.

سخن آخر

ما در آژانس راندمانو بر بازار مبلمان کشور تسلط کافی را داریم و بر این اساس است که طراحی سایت مبلمان را به کلیه مجموعه‌های تولیدی و فروشگاهی مبل توصیه می‌کنیم.

سایت مبلمان

در مورد طراحی سایت مبلمان سوال دارید؟ بپرسین!

تیم مشاوره و فروش تلفنی ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن در خصوص طراحی سایت مبلمان پاسخگوی شما خواهد بود.
لوگو آژانس پروداکت مارکتینگ راندمانو در فوتر

آژانس پروداکت مارکتینگ راندمانو در سه حوزه اصلی محصول، بازاریابی و فروش برای رشد، توسعه و پیشرفت کسب و کار مشتریان خود فعالیت می‌کند.

راه‌های تماس
اینماد-راندمانو
تمامی حقوق این سایت متعلق به آژانس پروداکت مارکتینگ راندمانو © ۱۴۰۲ می‌باشد
تمامی حقوق این سایت متعلق به آژانس راندمانو © ۱۴۰۲ می‌باشد.