دسته‌بندی

دسته: پروداکت مارکتینگ

مدل کسب و کار و یا بیزینس مدل چیست؟
ارزش پیشنهادی

چگونه بیزینس مدل خود را بنویسیم؟ | مدل کسب و کار چیست؟

مدل کسب و کار یا همان بیزینس مدل، مثل یک نقشه راه برای کسب و کار عمل می‌کند. طراحی بوم مدل کسب و کار به شما کمک می‌کند بتوانید در یک نگاه وضعیت فعلی کسب‌وکارتان را بهتر درک کنید و برای آینده، بهتر برنامه‌ریزی کنید.

مطالعه بیشتر »
ارزش پیشنهادی برند
ارزش برند

ارزش پیشنهادی برند چیست؟ نحوه طراحی ارزش پیشنهادی و مزیت رقابتی

ارزش پیشنهادی برند، یکی از پایه‌های اساسی هر کسب‌وکاری محسوب می‌شود که اگر به‌درستی به آن پرداخته شود و طبق اصول برندینگ بتوانید ارزش ویژه برند خود را طراحی کنید، چندین قدم به موفقیت نزدیک‌تر می‌شوید.

مطالعه بیشتر »
تجربه مشتری

CI بینش مشتری و CX تجربه مشتری چیست؟

در دنیای مدرن امروز، تجارت‌ها هم شکل مدرنی به خود گرفته و یکی از اصلی‌ترین تغییراتی که در تجارت نوین به وجود آمده است، تمرکز روی بینش و تجربه مشتری است. در مدیریت طبقه بندی محصول، باید همیشه یک نگاه به بینش و آگاهی مشتری داشته باشید …

مطالعه بیشتر »
روانشناسی مشتری

روانشناسی مشتری چیست؟

روانشناسی مشتری با درک گسترده و عمیق از روانشناسی اجتماعی، بازاریابی، اقتصاد رفتاری و سایر زمینه‌های مرتبط به کسب‌وکارهای مختلف کمک می‌کند تا رفتار مصرف کننده و مشتری‌های خود را بهتر درک کنند.

مطالعه بیشتر »
تحلیل بازار
پروداکت مارکتینگ

تحلیل بازار و تحقیق بازار چیست؟

تحلیل بازار و تحقیق بازار دو مفهوم جداگانه هستند که یکی از آن‌ها، زیر مجموعه آن یکی محسوب می‌شود. تحلیل و تحقیق بازار دو ابزار برای شناخت بهتر مشتریان و نیازهای آن‌ها هستند که با استفاده از این دو ابزار، شما می‌توانید استراتژی بازاریابی برند را پی ریزی کنید.

مطالعه بیشتر »
خدمات ما
لینک‌های مفید
با ما در ارتباط باشید